Golfové hřiště Mstětice

Mstětice 35
250 91 Zeleneč
Tel.: 326 997 190, 725 936 135
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.gccm.cz

 

Koncepce osmnáctijamkového hřiš byla, při svém založení v roce 2002, inspirována klasickými britskými linksy. Hřiš je situováno do mírně zvlněného terénu, dráhy jsou lemovány vysokým travním porostem s hustými křovisky. Modelovaná jamkoviš jsou z velké části chráněná dobře umístěnými pískovými překážkami i vodními plochami. Silný vítr, který je ve Mstěticích častým spoluhráčem atmosféru linksu jen umocňuje...Díky kvalitě hřiš jsou Mstětice každoročně hostitelem turnaje české profesionální série PGA, mnoha sportovních i komerčních akcí a pro mnoho českých hráčů všech věkových kategorií jsou místem golfových začátků.

Tréninkové zázemí je tvořeno 280m dlouhým částečně krytým driving range pro 30 hráčů s cílovými greeny a boxem s analyzátorem švihu, modelovaným chip & pitch greenem a putting greenem o ploše 160sqm. Součástí driving range je zázemí Golf Academy Mstětice s malou klubovou místností.

Zázemí pro hráče i hosty nabízí služby Golfového hostince Mstětice v restauraci s 60 místy, krbovou částí pro 20 hostů a salonkem na galerii pro 40 hostů. Letní terasa se 30 místy s výhledem na greeny č. 9 a 18 je díky pargolám spolehlivě zaplněna i při nepříznivém počasí.

Součástí recepce je také Golf Shop společnosti All4Golf. K dispozici jsou také hráčské šatny a sprchy.


Mstětice leží ve středočeské kotlině, 20 minut jízdy z centra Prahy směrem na Čelákovice, mezi mladoboleslavskou a hradeckou dálnicí, proto jsou snadno dostupné nejen pro hráče z hlavního města, ale také vyhledávané hráči ze severu a východu Čech.

Pokud chcete pržít atmosféru skotského linksu pár minut jízdy z centra Prahy, přijeďte na golf do Mstětic!